Ранец за алат (празен) PROFI – Gedore WT 1056 11

Нема на залиха
26 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 1818244 Категории ,
Опис
  • Со исклучително голем волумен на складирање
  • Практично и ергономско уредување на внатрешните и надворешните џебови
  • Идеален за транспорт и складирање на алати, додатоци и документи
  • Силни патенти
  • Зајакнат грб, обложени ремени за рамо и дополнителен држач на горниот дел
  • Полиестерска ткаенина отпорна на кинење
  • Отпорен на прскање
  • Подложен на температурни промени
Scroll To Top
Close
Close