Прилагодлив клуч – Gedore Red

Previous product
Сет рачвасти клучеви - Gedore Red 1.900,00 ден3.300,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Ударни патенти за пиштол ( 17 19 21 mm ) - Gedore Red 3.000,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

940,00 ден1.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Избриши
25 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис
  • Изработен според ISO 6787
  • Положба на вилицата 15°
  • Полирана глава со ласерски врежана скала
  • Висок вртежен момент
  • 40-50 HRC
  • Хром ванадиум челик
  • Хромирана
Дополнителни информации
Големина

6 inch, 8 inch, 10 inch, 12 inch

Scroll To Top
Close
Close
Прилагодлив клуч – Gedore Red
940,00 ден1.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции