Потпирач за колена – Gedore 906

1.199,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
47 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 1942948 Категории ,
Опис
  • Изработен од цврста пена, сина/црна
  • Не лизгачка површина
  • Димензии: 450 x 210 x 30 mm
Scroll To Top
Close
Close
Потпирач за колена – Gedore 906
1.199,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница