Полирка – Ronix 6112

4.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
45 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 6112 Категорија
Опис

 Ronix 6112 полирката може да ни помогне да го забрзаме процесот на чистење и полирање и да ги одржуваме нашите автомобили блескави подолго време. Овој електричен полирач со својот високо ефикасен и издржлив мотор од 1400 W може да обезбеди максимални перформанси и максимална продуктивност во различни активности, што ја прави идеална алатка за доработка, мешање, шмирглање, брусење и деоксидација. Висококвалитетна подлога за полирање на волна погодна за Ronix 6112 дизајнирана за употреба во различни апликации. Неговата издржливост и одличните перформанси се должат на супериорниот гумен кабел што се користи во неговото производство.

  • Модел: 6112
  • Моќ: 1400 W
  • Напон: 220-240 V
  • Фреквенција: 50-60 Hz
  • Брзина без оптоварување: 800-3000 вртежи во минута
  • Дијаметар на дискот: 180 мм
  • Тежина: 2,85 кг
Scroll To Top
Close
Close
Полирка – Ronix 6112
4.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница