Површински лепак за прирабница (фланш)- Weicon AN 305-105

1.050,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
48 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10019937 Категорија
Опис

Високо вискозен и цврст, нормално се демонтира.

Scroll To Top
Close
Close
Површински лепак за прирабница (фланш)- Weicon AN 305-105
1.050,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница