Повеќенаменска ПУ-маса за лепење и дихтување (К+Д)

Previous product
Контакт спреј за електроника 350,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

350,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
41 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 0104-MPU280S Категорија
Опис

Флексибилна, повеќенаменска ПУ-маса за лепење и дихтување (К+Д)

Дополнителни информации
бои

црна, бела, сива

Scroll To Top
Close
Close
Повеќенаменска ПУ-маса за лепење и дихтување (К+Д)
350,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции