Пневматска крцкалка 1/2” – Ronix 2602

Previous product
Полирка - Ronix 6112 4.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Ударен ротирачки чекан - Ronix 2724 3.600,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

2.500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
27 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис

Ако барате максимална корист, моќност и издржливост, не барајте понатаму. Ronix 2602 ½-пневматско крцкало, со максимален вртежен момент од 95 N.m и брзина без оптоварување од 160 RPM, е моќна алатка идеална за широк опсег на апликации. Оваа алатка има ергономско тело со мека рачка што овозможува лесно користење и удобност, особено при долги операции.

 

Scroll To Top
Close
Close
Пневматска крцкалка 1/2” – Ronix 2602
2.500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница