Паста за миење раце (3кг)

999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
32 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 0102-HC3000P Категорија
Опис

Брио пастата за раце е производ за чистење раце кој овозможува лесно чистење на сите нечистотии кои се состојат од остатоци од тешко масло, саѓи, катран, лепила и остатоци од слични материјали со својата специјална формула. Поради својата заштитна и хранлива формула, обезбедува ефикасно чистење без да ги иритира вашите раце.

Овој производ има навлажнувачки и омекнувачки ефекти што може да го користат широк спектар на луѓе, од работници од тешката индустрија до домаќинства. 

 

Упатство за употреба :

Со само едно притискање ставете Брио паста за раце во вашите раце и тријте 30 секунди. Исчистете ги рацете со многу вода. Потоа, нечистотијата ќе се отстрани

 

Scroll To Top
Close
Close