Паметен видео ендоскоп – 5 метри

699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
32 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 0055588 Категории ,
Опис
  • Се поврзува со вашиот мобилен телефон или компјутер преку УСБ кабел
  • Должина на кабел 5 m
  • Ширина на објективот 7 mm
  • Идеален за снимање на тешко достапни места каде пристапот е ограничен
Scroll To Top
Close
Close
Паметен видео ендоскоп – 5 метри
699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница