Освежувач и прочистувач на клима

Previous product
Монтажна паста за гуми (5кг) - бела 899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Јаже за влечење 270,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
29 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Категорија
Опис

Го чисти целиот систем за климатизација и ја освежува внатрешноста на возилото. Непријатните мириси (на пример, животински мириси, пот, чад, мувла и непријатен мирис) се елиминираат, оставајќи зад себе пријатен мирис.

Делува антибактериски.

Scroll To Top
Close
Close
Освежувач и прочистувач на клима
250,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница