Одвртувач со битови (SilentGear)

2.650,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
28 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Опис

Gedore одвртувач со битови

  • Патентиран продукт на Gedore
  • Крцка на 0 степени
  • Со битови
  • Магнетизиран
  • Произведен во Словенија

 

Scroll To Top
Close
Close
Одвртувач со битови (SilentGear)
2.650,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница