Мултифункционален нож за бланкирање кабел – Gedore 4529

Next product
Клуч за филтер со каишка - Gedore Red R19351019 1.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
40 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 2955393 Категории ,
Опис

 

  • За отстранување на изолација од кружни кабли Ø 4 – 28 mm
  • Интегрирана функција за соголување за флексибилни и едножилни проводници
  • Ножот автоматски се префрла од кружно на надолжно сечење, не мора да се става настрана П
  • рилагодлива длабочина на сечење на ротирачкиот внатрешен нож
  • Должина: 145 mm
Scroll To Top
Close
Close
Мултифункционален нож за бланкирање кабел – Gedore 4529
1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница