Монтажна паста за гуми (5кг) – бела

899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
36 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 0106W Категорија
Опис

Го олеснува движењето на гумите, ја намалува нерамнотежата на циклусот, создава слој за монтирање отпорен на притисок и спречува лепење на гумите на бандажот. Тоа го олеснува расклопувањето. Не ги оштетува бандажите.

Области на употреба: Се користи при монтирање на гуми за возила.

Scroll To Top
Close
Close
Монтажна паста за гуми (5кг) – бела
899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница