Момент клуч

12.550,00 ден14.850,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
25 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R48900025 Категорија
Опис

1. Gedore Red момент клуч:

  • 1/4”5-25Nm
  • 3/8” 10-50Nm
  • 1/2” 20-100

2 години гаранција

Произведен во Германија

Дополнителни информации
Опсен на стегање (Nm)

5-25, 10-50, 20-100

Scroll To Top
Close
Close
Момент клуч
12.550,00 ден14.850,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции