Момент клуч 1/2” (40-200Nm)

16.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Достапно само по нарачка
37 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3107027 Категорија
Опис
  • Високо квалитетен момент клуч од Гедоре, произведен во Германија
  • 40-200Nm
  • Со додаток 1/2” и 3 ударни патенти (гумирани) – 17,19,21
  • 2 години гаранција
Scroll To Top
Close
Close
Момент клуч 1/2” (40-200Nm)
16.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница