Мини пренослива светилка

Previous product
Мини пренослива лед светилка 1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Сет одвртувачи - 6 парчиња 1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
39 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R95300017 Категории ,
Опис
  • Две нивоа на свете + предупредувачко (панично светење)
  • 1W LED
  • 55-60LM
  • Свети од 25-30м
Scroll To Top
Close
Close
Мини пренослива светилка
899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница