Микрометар надворешен, DIN 863 75-100×0,01 mm

Previous product
Шублер 150x0,05mm DIN 862 2.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

4.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
23 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 231304 Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Микрометар надворешен, DIN 863 75-100×0,01 mm
4.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница