Лепило за пластика

Previous product
RTV силикон (200Ml) 999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Телескопски одвртувач со битови (13 во 1) 1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
29 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Категорија
Опис

Силно и брзо стврднувачко лепило кое обезбедува цврсто лепење за различни површини.

Полиња на примена: Керамика, дрво, тврда пластика, порцелан, фиберглас, бетон и камени површини.

Scroll To Top
Close
Close
Лепило за пластика
500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница