Лепак за цевки и навои – Weicon AN 305-42 (20Ml)

900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
39 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10016437 Категорија
Опис
  • Наоѓа примена во пневматика и хидраулика
  • Средна црвстина, лесно се демонтира
Scroll To Top
Close
Close
Привремен
Лепак за цевки и навои – Weicon AN 305-42 (20Ml)
900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница