Лепак за спојки – Weicon AN 306-20

1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
34 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 10017885 Категорија
Опис
  • Високо вискозен, многу цврст, тешко се расклопува
  • Отпорен на температура
Scroll To Top
Close
Close
Лепак за спојки – Weicon AN 306-20
1.800,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница