Лепак во спреј – 400Ml Brio

Previous product
Гарнитура GEDORE RED 172 парчиња ( 1/2″-3/8″-1/4″ ) 11.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Спреј за отстранување етикети (200ML) 350,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

850,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
33 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категорија
Опис
Brio лепак во спреј
✅ Достапен во три бои (транспарентен, црн, бел)
✅ Обезбедува затворање на дупки и пукнатини
✅ Создава мазна површина подготвена за боење
Дополнителни информации
бои

црна, бела, транспратентна

Scroll To Top
Close
Close
Лепак во спреј – 400Ml Brio
850,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции