Ламеласта шмиргла 115мм

Next product
Сет торзиони битови (42 парчиња) 3.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

115,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Избриши
48 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категорија
Опис
Полиња на примена: Особено погоден за тврди материјали како што се високолегирани челици, никел, титаниум и нерѓосувачки челик. Може да се користи и во железо и обоени материјали.

Дополнителни информации
Градација

P40, P60, P80

Scroll To Top
Close
Close
Ламеласта шмиргла 115мм
115,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции