Крцкало (Т рачка) – Gedore 2093 U-3 T

2.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
20 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 1791532 Категории ,
Опис
  • Особено погодно за работа во тесни простори
  • Со 2 пластични рачки
  • Агол на враќање 5°
  • Ергономски дизајн за удобно работење
  • За рачни приклучоци и додатоци со квадрат според DIN 3120 – C 6.3, ISO 1174, уред за заклучување на топката
  • Опасноста од извиткување на алатот, при изведување работи со продолжетоци, се намалува бидејќи има централно позиционирање на квадратниот погон
Scroll To Top
Close
Close