Крцкало со издолжување 1/2 – Gedore 1993 TU-10

На залиха
27 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3041859 Категории ,
Опис
  • Долга рачка за високи вртежи, макс. вртежен момент 600 Nm
  • Прилагодлив од 400 до 600 mm во осум чекори
  • Со вдлабна промена на рачката
  •   Агол на враќање 7,5°
  • Двокомпонентна рачка што не се лизга
  • Заклучува во средната положба: кога рачката е превртена, таа автоматски се вклучува за работа во насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот
  • За рачни приклучоци и додатоци со квадратен погон според DIN 3120 – C 12.5, ISO 1174, уред за заклучување на топката GEDORE ванадиум челик 31CrV3,

    made in Germany Logo Vector - (.SVG + .PNG) - FindLogoVector.Com
Scroll To Top
Close
Close
Крцкало со издолжување 1/2 – Gedore 1993 TU-10