Крцкалка 1/4” – Gedore Red

2.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
28 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R40000027 Категории ,
Опис
  •  2-компонента-рачка за лесно пренесување на сила 2-компонента-рачка за пренос на сила погодна за рацете
  • Мат хромирана површина
  •   Изработена според DIN 3120 – C 6.3, ISO 1174
  • Хром ванадиум челик
Scroll To Top
Close
Close
Крцкалка 1/4” – Gedore Red
2.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница