Крцкалка 1/4” со зглоб – Gedore Red

Previous product
Крцкалка 1/4'' - Gedore Red 2.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Крцкалка 3/8” – Gedore Red 2.799,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.649,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
30 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R40120027 Категории ,
Опис
  •  2-компонента-рачка за лесно пренесување на сила 2-компонента-рачка за пренос на сила погодна за рацете
  • Со зглоб
  • Мат хромирана површина
  •   Изработена според DIN 3120 – C 6.3, ISO 1174
  • Хром ванадиум челик
Scroll To Top
Close
Close