Контакт спреј за електроника

350,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
45 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 0102-ES400 Категорија
Опис

Контакт спреј наменет за користење на секаков вид на електронски компоненти.

Scroll To Top
Close
Close
Контакт спреј за електроника
350,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница