Компресор ременски JPN540/200L – 3KW – 400V – 10bar

Previous product
Сет GEDORE® машински битови 3.099,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Компресор ременски JP360/100L - 2.2KW - 220V - 8bar 35.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

75.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
37 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 1400981 Категорија
Опис

1400981 – Компресор ременски JPN540/200L – 3KW – 400V – 10bar

Техничка информација:

– Проток на воздух на страната за вшмукување (l / min): 510

– Вртежи во минута (мин-1): 1.400

– Моќност на моторот (kW): 3

– Ел. врска (V / Hz / f): 400/50/3

– Максимален работен притисок (бар): 10

– Волумен на сад под притисок (l): 200

– Димензии (l x w x h) (mm): 1520 x 445 x 1015

– Маса (кг): 113

– Ниво на бучава (dB): 95

Scroll To Top
Close
Close
Компресор ременски JPN540/200L – 3KW – 400V – 10bar
75.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница