Комбинирана клешта под агол

Previous product
Моторцангла 1.650,00 ден1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.849,00 ден2.429,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
Clear
42 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: Не е достапно Категории ,
Опис

Комбинирана клешта под агол, достапна во две големини:

  • 160мм
  • 200мм
Дополнителни информации
Големина

160mm, 200mm

Scroll To Top
Close
Close
Комбинирана клешта под агол
1.849,00 ден2.429,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Избери опции