Количка за работа под возило – Gedore 905

7.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
41 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 1823698 Категорија
Опис
  • Количката за работа под возило е добар помошник секаде каде што треба да се заврши работата лежејќи
  • Со практична рачка за транспорт направено од PP (полипропилен) погодно за кожата – отпорно на масла, маснотии и течност за сопирачките.
  • Со 6 тркалкца со топчести лежишта од 360° и малата висина, количката лесно може да се тркала во тесни и недостапни работни места
  • Работа без замор, со перниче за глава/врат за максимална удобност
  • Отпорност на температура -30 до +60 °C
  • Удобна положба за лежење поради ергономски обликуваната и пријатно структурираната површина на стабилното пластично тело
  • Високо квалитетни и издржливи тркалц
  • Фиоката за складирање десно и лево гарантира дека алатките се секогаш при рака
  • Носивост 130 kg
Scroll To Top
Close
Close