Клуч за филтер со каишка – Gedore Red R19351019

1.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
42 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R19351019 Категорија
Опис
  • Со цврсто ремче од ткаенина што не се лизга
  • Рачка покриена со пластика
  • Хромирана C45
Scroll To Top
Close
Close
Клуч за филтер со каишка – Gedore Red R19351019
1.599,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница