Клешта клуч 10”

Previous product
Клешта за сечење жица 3.399,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

4.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
23 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 183-10 JC Категории ,
Опис
  • DIN ISO 5743
  • Дво компонентна рачка
  • Функција како клуч и клешта 2 во 1
Scroll To Top
Close
Close
Клешта клуч 10”
4.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница