Клешта за сечење жица

Previous product
Сет одвртувачи (6 парчиња) 1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Клешта клуч 10'' 4.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.399,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
39 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 8340-200 TL Категории ,
Опис
  • 200mm
  • Произведена во Германија
  • 2 години гаранција
  • до 6мм мека жица и 3.8мм тврда жица
Scroll To Top
Close
Close
Клешта за сечење жица
3.399,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница