Клешта за сечење арматура – Gedore Red R28801030

5.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
39 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R28801030 Категорија
Опис
  • Индукциски стврднати, фосфатирани прецизни рабови за сечење
  • Аголна тубуларна челична рачка за лесно користење
  • Ергономски формирани 1-компонентни рачки
  • Хром-молибден челик
Scroll To Top
Close
Close
Клешта за сечење арматура – Gedore Red R28801030
5.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница