Клешта за изолирање со три функции

Next product
Моторцангла 1.650,00 ден1.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
42 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Категории ,
Опис

Мултифункционалнa клештa за механичко и електронско поле.

Држење, сечење, изолација-соголување, стегање, стискање. За средно тврда жица, 1,6 mm. 

Scroll To Top
Close
Close
Клешта за изолирање со три функции
3.299,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница