Инспекциска светилка

Previous product
Рефлектор 2.700,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Мултифункционален бонсек 2.200,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

Нема на залиха
32 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3301760 Категории ,
Опис
  • Идеална како работна светилка за мобилна употреба во различни области
  • 5 функции  за прилагодлива осветленост
  • Може да се користи и како светилка за проверка и како  фенерче 
  • Магнетот и ротирачката кука за 180° обезбедуваат различни опции за држење 
  • 500 лумени, до 12 часа батерија
Scroll To Top
Close
Close