Инбус сет 1.5-10mm (9 парчиња)

Previous product
VDE цвикцангла 2.699,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.199,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
24 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R36605009 Категории , ,
Опис
  • DIN ISO 2936
  • Хром-ванадиум
  • Во пластика спакувани
Scroll To Top
Close
Close
Инбус сет 1.5-10mm (9 парчиња)
1.199,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница