Електроничарски штрафцигери сет (6 парчиња)

Previous product
Одвртувач со битови (SilentGear) 2.650,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Тестер на течност за сопирачките 650,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

1.500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
40 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R38005906 Категории ,
Опис
  • Прави: 1.5, 2, 2.5, 3
  • PH0, PH1

 

Scroll To Top
Close
Close
Електроничарски штрафцигери сет (6 парчиња)
1.500,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница