Држач за гвинт бургии (M3 – M8)

999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
32 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3100367 Категории ,
Опис

Со вдлабнато центрирачко око – го олеснува правилното порамнување на извлекувачот на штрафот. За ракување со извлекувачите на завртки (бр. 8551 и 8551 S) на тешко достапни места. Реверзибилна за деснаци и леваци. Подвижен вкрстен зафат. Целосно челичен дизајн, хромиран.

 

  • Вкупна ширина 85 mm
  • Опсег на стегање мин. 2,4 мм
  • Опсег на стегање макс. 5,5 мм
Scroll To Top
Close
Close
Држач за гвинт бургии (M3 – M8)
999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница