Дигитален мерач за длабочина на шара на гума

Previous product
Milwaukee M18 FMTIW2F12-502X Ударен Одвртувач 42.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Сет патенти 1/2” (Torx) 32 парчиња – Gedore Red R68003032 7.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
39 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 214442 Категорија
Опис
  • Опсег на мерење: 0 – 25 mm / 0 – 1 inch
  • Точност+-: 0.03 mm
  • Должина на мерач: 60 mm
  • • On/Off копче
  • Рестартирање на 0
Scroll To Top
Close
Close
Дигитален мерач за длабочина на шара на гума
999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница