Гарнитура Gedore Red 1/4”- 51 парче

Previous product
Јаже за влечење 270,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Сет имбуси 6 крак 1.5-10mm (9 парчиња) 1.550,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
39 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: R33003051 Категории , ,
Опис
  • Комплет со различни големини на битови и адаптер за битови со заклучување на битови
  • Долги битови
  • Реверзибилна крцкалка со рачка 2C и агол на враќање од 5° и реверзибилна рачка за удобна промена на насоката
Scroll To Top
Close
Close
Гарнитура Gedore Red 1/4”- 51 парче
3.499,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница