Гарнитура 1/4+1/2 (69 парчиња) – Gedore 19 BMC 20

Previous product
Крцкало (Т рачка) - Gedore 2093 U-3 T 2.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

17.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
40 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 3108902 Категории ,
Опис
  • Новата гарнитура GEDORE е наменета за индустријата, автомобилската област, механичарите и хоби работа.
  • Опремена е со црна/сина пластична влошка Check-Tool за идентификација на сите алатки кои недостасуваат
  • Комплет идеален за најтесните позиции за завртки 1/4″ и 1/2″ приклучен клуч хексаголен сет со сите метрички големини од 4-32 mm и комплет за најпопуларните штрафови, како што се слот, PH, PZ, TX XZN и ин-хекс
  • Реверзибилните крцкалки имаат рачка со две компоненти, промена на рачката и отпуштање на копче за лесно, брзо и безбедно работење
  • Во зависност од големината, комплетите клучеви за приклучоци може да се прошират во длабочина до 375 mm
Scroll To Top
Close
Close
Гарнитура 1/4+1/2 (69 парчиња) – Gedore 19 BMC 20
17.999,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница