Брио заштитна навлака за седишта (400 парчиња/ролна)

Previous product
Момент клуч 12.550,00 ден14.850,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)
Next product
Монтажна паста за гуми (5кг) - бела 899,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

3.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
41 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
SKU: 050101Б Категорија
Опис

Заштитна навлката за седиште.

Погодно за сите сервиси, кои не сакаат да направат штета на седиштето при работење.

Scroll To Top
Close
Close
Брио заштитна навлака за седишта (400 парчиња/ролна)
3.900,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница