Абразивна паста за миење раце (1кг)

290,00 ден Со вклучен ДДВ (18%)

На залиха
27 луѓе го гледаат овој продукт во моментот
Категорија
Опис
  • Квалитетна абразивна паста за миење раце
  • Ги остранува сите нечистотии од рацете и ја заштитуа кожата
  • Дерматолошки тестирана
Scroll To Top
Close
Close
Абразивна паста за миење раце (1кг)
290,00 ден Со вклучен ДДВ (18%) Додај во кошница